Cupa Romaniei

// 0 Comments

Prima ocazie a avut-o Steaua prin Tucudean, insa Pecanha a fost la post si l-a blocat pe fostul atacant al lui Dinamo. In

In 2003, Petrolul trecea de Steaua cu 2-1 in optimile Cupei Romaniei dar pierdea drastic in sferturi, 7-0 cu Dinamo! Cu Gigi

Diseara de la ora 21:30 Petrolul intalneste Steaua in prima mansa a semifinalei Cupei Romaniei. Antrenorul ros albastrilor,

CFR rezista in 10 oameni si scoate un egal cu U Cluj. Lemnaru a ratat un penalty in minutul 10! Universitatea putea lua

Partida de diseara cade intr-un moment destul de greu pentru visinii. Le-au fost sterse 24 de puncte in clasamentul Ligii 1,

Cupa Romaniei si-a aflat astazi meciurile din optimi unde 16 echipe se vor duela pentru accesul in sferturile competitiei,